همین الان تماس بگیرید. 05138694119|Info@Carsoft.ir
KTAG پروگرمر و چیپ تیونینگ کامپیوتر موتور و گیربکس2018-12-29T14:47:46+00:00

ِکی تگ

پروگرامر کامپیوتر موتور و گیربکس به راحتی در روی میز

بهترین ابزار برای خواندن، ویرایش و نوشتن اطلاعات روی کامپیوتر خودرو تنها در چند دقیقه

کی تگ توانایی برقراری ارتباط با تمامی ایسیوها را دارد، همچنین در آخرین ورژن توانایی ارتباط مستیقم با آی سی های میکرو را دارا می باشد. این ابزار نشان دهنده راه ارتباطی شما جهت دسترسی به قابلیت خواندن و نوشتن میکرو پروسسور کنترل یونیت های خودرو، حافظه فلش و ایپرام است. این ابزار بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند همیشه بهترین باشند.

کدام ابزار برای شما بهترین انتخاب می باشد؟

ابزارهای ارائه شده در کارسافت هایگ کپی بوده و با بهترین کیفیت و پشتیبانی ارائه می شود.

K-TAG Slave

دستگاه K-TAG اسلیو بهترین راه حل برای افرادی است که به تازگی وارد شاخه چیپ تیونینگ شده اند و میخواهند به سرعت مشتریانی برای خود جذب نمایند.
با تشکر از دستگاه K-TAG، شما می توانید در چند دقیقه فایل هایی که بخش پشتیبانی ما در اختیار شما قرار می دهند را در روی کنترل یونیت مورد نظر خود بازنویسی کنید. افراد بخش پشتیبانی ما تماما گواهینامه آکادمیک دارند. نتیجه اینکار کاملا مورد اعتماد و دارای امنیت کامل می باشد.

K-TAG Master

دستگاه K-TAG نسخه مستر یک پیشنهاد حرفه ای برای کسانی است که می خواهند کنترل کاملی روی عملیات های ریمپ ایسیوها داشته باشند.

در ابتدا باید فایل های داخل ایسیو را با K-TAG خوانده و سپس پارامترها را با نرم افزار ECM Titanium ویرایش کنید و در آخر اطلاعات را روی ایسیو بنویسید.

K-Suite

نرم افزار رایگان به جهت استفاده از دستگاه Kess v2

مهمترین و بهترین دستیار و مشاور شما K-Suit می باشد. این نرم افزار شما را به آسانی و مرحله به مرحله ازتمامی مراحل می گذراند: مجموعه ای از خودروها یا کنترل یونیت ها که رو آنها کار می کنید، دفترچه راهنمای کار با هر پروتکلی که روی آن کار می کنید، کابل ها و آداپتورهای مورد نیاز همه و همه شما را در رشد کسب و کارتان یاری می کنند.

شما و کارسافت

خدمات

دنبال دستگاه دیاگ برای مجموعه خود هستید؟ آیا وب سایت گارسافت را مشاهده کرده اید؟ آیا نمی دانید که کدام محصول شرکت کارسافت نیاز شما را برآورده می کنید؟ تجربیات ما سوالات شما را جواب می دهد.

مشتریانی خوشحال

چرا تجهیزات و خدمات خود را از دیگران می خواهید؟ کارسافت شرکتی معتبر در ایران می باشد با درصد بالایی از رضایت مشتریان همواره تلاش می کند نیازهای شما عزیزان را برطرف کند

پشتیبانی

تمام آنچه که شما نیاز دارید در کارسافت ارائه می شود. تمامی خدمات ما با بالاترین کیفیت ارائه و دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

مقالات آموزشی

مقالات و ویدئوهای آموزشی را در اینجا می توانید مشاهده نمائید.

بزودی …

شرایط فروش

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات کارسافت را مشاهده نمائید.

مشاهده کنید

دیگر محصولات

شما می توانید بقیه محصولات کارسافت را در اینجا مشاهده نمائید.

مشاهده کنید

آدرس دفتر مرکزی شرکت

مشهد، احمدآباد، بین پاستور و بهشت، ساختمان 85 طبقه دوم واحد 204

05138471911

09155239180 – 09120676004

مشاوره با کارشناسان فروش

برای مشاوره و پرسش سوالهای فنی و تخصصی در زمینه دستگاه ها می توانید با کارشناسان ما مشاوره نمائید.

09155239180 – 09120676004

به مجموعه کارسافت خوش آمدید

اگر میخواهید در جریان جدیدترین نرم افزارها ، خدمات و تخفیفات ویژه قرار بگیرید، ایمیل حقیقی و شماره تماس خود را در کادر زیر وارد نمایید.